wybrane historie

Ola i Kris

Agroturystyka Do woli

„Ich dzień” chcieliśmy opowiedzieć na spokojnie, po kolei, ale wyszło trochę, a nawet nie trochę, tylko bardzo jak na spotkaniu z przyjaciółmi po długim czasie – ciężko pozbierać historie i ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Chciałoby się opowiedzieć o wszystkim naraz.

Kinga i Krystian

Schronisko samotnia

NIe musi być słonecznie, nie musi być ciepło, może padać śnieg, a nawet… dużo śniegu. Czy są to łatwe warunki do pracy? Nie! Czy zrobilibyśmy to jeszcze raz? Zdecydowanie Tak!
Moment, w którym Kinga i Krystian, mówią sobie „Tak”, w którym przypadkowe osoby spotkane w schronisku wyciągają gitarę i organizują „pierwszy taniec” zostanie z nami na zawsze.

Marzena i Michał

Austria

Ciężko jest trzymać język za zębami i nie pisnąć ani słowa, choć się wie co zaraz się wydarzy. Prawdziwe emocje, łzy wzruszenia i to najważniejsze słowo „TAK”.

Ola

Joga

Przypadkowe spotkania, kiedy pojawia się nić porozumienia i orientujesz się, że nadajecie na tych samych falach, czasem prowadzą do stworzenia czegoś twórczego, pięknego i pełnego pasji.

Anello decor&flowers

Impresja Glamping

Czasem chce się zrobić coś dla siebie i kiedy dostajesz ulotkę na której jest modelka wśród kwiatów pojawia się myśl „chcę zrobić coś z kwiatami!” Od takiej myśli do realizacji już bardzo krótka droga, gdy znasz piękną florystkę Anello Decor